ABYstyle Anime 3D Krukke 18cm m/Låg - Pokémon - Poké Ball
Opbevar dine nøgle, snacks eller små Pokémon-figurer i den klassiske Poké Ball! ( ´ ꒳ ` )
Underdel og låg passer perfekt sammen og passer på dine ting.
Stjernegod service - du skal altid være tilfreds :)
Fra kr. 39 - gratis fragtmulighed ved køb over 399
Super hurtig levering - kun 1-2 hverdage!
Beskrivelse
Keramisk dolomit krukke med 3D effekt designet under officiel licens fra skaberne.
Legitimitet og bootlegs kan ofte være en udfordring, når man leder efter merchandise på nettet. Er man fan, ligger det jo netop en på sinde at støtte sin fandom, så også skaberne får gavn af det køb, man laver.
Derfor har vi allieret os med Abysse, som er den største producent af officiel merchandise i Europa med et stadigt voksende udvalg af titler i hus fra anime, manga, spil og musik. Vi har udvalgt de allerbedste, som fuldt ud lader dig nørde japansk mad-, bolig- og populærkultur på en og samme tid. (¬‿¬ )
Denne krukke med låg er dog ikke bare et print fra Pokémon, den forestiller rent faktisk den klassiske rødhvide Poké Ball i 3D!
Eftersom 3D-effekten giver krukken en usædvanlig form, der består af dolomit, bør den ikke anvendes i opvaskemaskine og mikroovn. Vasker du den op i hånden og passer på den, kan du dog sagtens nyde din Pokémon fandom i mange år fremover.
.jpg)
Produktinformation
Produktinformation
- Højde
- 16cm
- Produceret i
- Kina
- Materiale
- Dolomit lertøj
- Diameter
- 18cm
Du vil eventuelt også synes om
Salg af alkohol hos WakuWaku.dk sker i henhold til gældende dansk lovgivning. Personer skal være fyldt 16 år for at købe tobak og drikkevarer med en alkoholvolumenprocent på max 6%, og være fyldt 18 år for at købe drikkevarer med en alkoholvolumenprocent, der er højere end 6%. Ved gennemførelse af ordrer skal Kunden erklære at være bekendt med gældende lovgivning om salg af alkoholdige drikkevarer og tobak. Alkohol bør nydes med omtanke.
Hos WakuWaku.dk har vi valgt, at alle køb fremover skal igennem Alderskontrol, og at minimumsalder er 18 år. Dette sker i sammenhæng med skift til alderskontrol igennem ePay og deres betalingsystem. Der er det i øjeblikke kun muligt at udføre alderskontrol på ingen eller alle betalinger - derfor er vi nød til at udføre alderskontrol for alle ordrer, og på min. 18 år, da vi sælger varer med alkohol over 6%.